Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo16:48
Helska16:50
Osiedle Wejhera16:52
Gospody16:53
Pomorska - Osiedle16:54
Subisława16:56
Opacka16:58
Oliwa
 
17:00
0 min.
 
Obrońców Westerplatte17:011 min.
 
Derdowskiego17:022 min.
 
Tetmajera17:033 min.
 
Bażyńskiego17:044 min.
 
Uniwersytet17:055 min.
 
Strzyża PKM17:077 min.
 
Zajezdnia17:088 min.
 
Zamenhofa17:099 min.
 
Wojska Polskiego17:1010 min.
 
Galeria Bałtycka17:1212 min.
 
Klonowa17:1313 min.
 
Jaśkowa Dolina17:1515 min.
 
Miszewskiego17:1717 min.
 
Politechnika17:1818 min.
 
Opera Bałtycka17:2020 min.
 
Traugutta17:2222 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:2323 min.
 
Chodowieckiego17:2424 min.
 
Brama Oliwska17:2525 min.
 
Dworzec Główny17:2727 min.
 
Brama Wyżynna17:2929 min.
 
Śródmieście SKM17:3131 min.
 
Pohulanka17:3333 min.
 
Odrzańska17:3434 min.
 
Chałubińskiego17:3636 min.
 
Sikorskiego17:3737 min.
 
Cieszyńskiego17:3939 min.
 
Cebertowicza17:4040 min.
 
Wilanowska17:4242 min.
 
Przemyska17:4343 min.
 
Płocka17:4444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:4646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy