Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:48
Helska12:50
Osiedle Wejhera12:52
Gospody12:53
Pomorska - Osiedle12:54
Subisława12:56
Opacka12:58
Oliwa
 
13:00
0 min.
 
Obrońców Westerplatte13:011 min.
 
Derdowskiego13:022 min.
 
Tetmajera13:033 min.
 
Bażyńskiego13:044 min.
 
Uniwersytet13:055 min.
 
Strzyża PKM13:077 min.
 
Zajezdnia13:088 min.
 
Zamenhofa13:099 min.
 
Wojska Polskiego13:1010 min.
 
Galeria Bałtycka13:1212 min.
 
Klonowa13:1313 min.
 
Jaśkowa Dolina13:1515 min.
 
Miszewskiego13:1717 min.
 
Politechnika13:1818 min.
 
Opera Bałtycka13:2020 min.
 
Traugutta13:2222 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:2323 min.
 
Chodowieckiego13:2424 min.
 
Brama Oliwska13:2525 min.
 
Dworzec Główny13:2727 min.
 
Brama Wyżynna13:2929 min.
 
Śródmieście SKM13:3131 min.
 
Pohulanka13:3333 min.
 
Odrzańska13:3434 min.
 
Chałubińskiego13:3636 min.
 
Sikorskiego13:3737 min.
 
Cieszyńskiego13:3939 min.
 
Cebertowicza13:4040 min.
 
Wilanowska13:4242 min.
 
Przemyska13:4343 min.
 
Płocka13:4444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:4646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy