Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo11:28
Helska11:30
Osiedle Wejhera11:32
Gospody11:33
Pomorska - Osiedle11:34
Subisława11:36
Opacka11:38
Oliwa
 
11:40
0 min.
 
Obrońców Westerplatte11:411 min.
 
Derdowskiego11:422 min.
 
Tetmajera11:433 min.
 
Bażyńskiego11:444 min.
 
Uniwersytet11:455 min.
 
Strzyża PKM11:477 min.
 
Zajezdnia11:488 min.
 
Zamenhofa11:499 min.
 
Wojska Polskiego11:5010 min.
 
Galeria Bałtycka11:5212 min.
 
Klonowa11:5313 min.
 
Jaśkowa Dolina11:5515 min.
 
Miszewskiego11:5717 min.
 
Politechnika11:5818 min.
 
Opera Bałtycka12:0020 min.
 
Traugutta12:0222 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0323 min.
 
Chodowieckiego12:0424 min.
 
Brama Oliwska12:0525 min.
 
Dworzec Główny12:0727 min.
 
Brama Wyżynna12:0929 min.
 
Śródmieście SKM12:1131 min.
 
Pohulanka12:1333 min.
 
Odrzańska12:1434 min.
 
Chałubińskiego12:1636 min.
 
Sikorskiego12:1737 min.
 
Cieszyńskiego12:1939 min.
 
Cebertowicza12:2040 min.
 
Wilanowska12:2242 min.
 
Przemyska12:2343 min.
 
Płocka12:2444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy