Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:48
Helska09:50
Osiedle Wejhera09:52
Gospody09:53
Pomorska - Osiedle09:54
Subisława09:56
Opacka09:58
Oliwa
 
10:00
0 min.
 
Obrońców Westerplatte10:011 min.
 
Derdowskiego10:022 min.
 
Tetmajera10:033 min.
 
Bażyńskiego10:044 min.
 
Uniwersytet10:055 min.
 
Strzyża PKM10:077 min.
 
Zajezdnia10:088 min.
 
Zamenhofa10:099 min.
 
Wojska Polskiego10:1010 min.
 
Galeria Bałtycka10:1212 min.
 
Klonowa10:1313 min.
 
Jaśkowa Dolina10:1515 min.
 
Miszewskiego10:1717 min.
 
Politechnika10:1818 min.
 
Opera Bałtycka10:2020 min.
 
Traugutta10:2222 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:2323 min.
 
Chodowieckiego10:2424 min.
 
Brama Oliwska10:2525 min.
 
Dworzec Główny10:2727 min.
 
Brama Wyżynna10:2929 min.
 
Śródmieście SKM10:3131 min.
 
Pohulanka10:3333 min.
 
Odrzańska10:3434 min.
 
Chałubińskiego10:3636 min.
 
Sikorskiego10:3737 min.
 
Cieszyńskiego10:3939 min.
 
Cebertowicza10:4040 min.
 
Wilanowska10:4242 min.
 
Przemyska10:4343 min.
 
Płocka10:4444 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:4646 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy