Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM05:25
Zajezdnia05:26
Zamenhofa05:27
Wojska Polskiego05:28
Galeria Bałtycka05:30
Klonowa05:31
Jaśkowa Dolina05:33
Miszewskiego05:35
Politechnika05:36
Opera Bałtycka05:38
Traugutta05:40
Uniwersytet Medyczny05:41
Chodowieckiego05:42
Brama Oliwska05:43
Dworzec Główny
 
05:45
0 min.
 
Brama Wyżynna05:472 min.
 
Śródmieście SKM05:494 min.
 
Pohulanka05:516 min.
 
Odrzańska05:527 min.
 
Chałubińskiego05:549 min.
 
Sikorskiego05:5510 min.
 
Cieszyńskiego05:5712 min.
 
Cebertowicza05:5813 min.
 
Wilanowska06:0015 min.
 
Przemyska06:0116 min.
 
Płocka06:0217 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy