Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM04:28
Zajezdnia04:29
Zamenhofa04:30
Wojska Polskiego04:31
Galeria Bałtycka04:33
Klonowa04:34
Jaśkowa Dolina04:36
Miszewskiego04:38
Politechnika04:39
Opera Bałtycka04:41
Traugutta04:43
Uniwersytet Medyczny04:44
Chodowieckiego04:45
Brama Oliwska
 
04:46
0 min.
 
Dworzec Główny04:482 min.
 
Brama Wyżynna04:504 min.
 
Śródmieście SKM04:526 min.
 
Pohulanka04:548 min.
 
Odrzańska04:559 min.
 
Chałubińskiego04:5711 min.
 
Sikorskiego04:5812 min.
 
Cieszyńskiego05:0014 min.
 
Cebertowicza05:0115 min.
 
Wilanowska05:0317 min.
 
Przemyska05:0418 min.
 
Płocka05:0519 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:0721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy