Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo06:29
Helska06:31
Osiedle Wejhera06:33
Gospody06:34
Pomorska - Osiedle06:35
Subisława06:37
Opacka06:39
Oliwa06:41
Obrońców Westerplatte06:42
Derdowskiego06:43
Tetmajera06:44
Bażyńskiego06:45
Uniwersytet06:46
Strzyża PKM06:48
Zajezdnia06:49
Zamenhofa06:50
Wojska Polskiego06:51
Galeria Bałtycka06:53
Klonowa06:54
Jaśkowa Dolina
 
06:56
0 min.
 
Miszewskiego06:582 min.
 
Politechnika06:593 min.
 
Opera Bałtycka07:015 min.
 
Traugutta07:037 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:048 min.
 
Chodowieckiego07:059 min.
 
Brama Oliwska07:0610 min.
 
Dworzec Główny07:0812 min.
 
Brama Wyżynna07:1014 min.
 
Śródmieście SKM07:1216 min.
 
Pohulanka07:1418 min.
 
Odrzańska07:1519 min.
 
Chałubińskiego07:1721 min.
 
Sikorskiego07:1822 min.
 
Cieszyńskiego07:2024 min.
 
Cebertowicza07:2125 min.
 
Wilanowska07:2327 min.
 
Przemyska07:2428 min.
 
Płocka07:2529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy