Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:38
Gospody21:39
Pomorska - Osiedle21:40
Subisława21:42
Opacka21:44
Oliwa21:46
Obrońców Westerplatte21:47
Derdowskiego21:48
Tetmajera21:49
Bażyńskiego21:50
Uniwersytet21:51
Strzyża PKM21:53
Zajezdnia21:54
Zamenhofa21:55
Wojska Polskiego21:56
Galeria Bałtycka21:58
Klonowa21:59
Jaśkowa Dolina
 
22:01
0 min.
 
Miszewskiego22:032 min.
 
Politechnika22:043 min.
 
Opera Bałtycka22:065 min.
 
Traugutta22:087 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:098 min.
 
Chodowieckiego22:109 min.
 
Brama Oliwska22:1110 min.
 
Dworzec Główny22:1312 min.
 
Brama Wyżynna22:1514 min.
 
Śródmieście SKM22:1716 min.
 
Pohulanka22:1918 min.
 
Odrzańska22:2019 min.
 
Chałubińskiego22:2221 min.
 
Sikorskiego22:2322 min.
 
Cieszyńskiego22:2524 min.
 
Cebertowicza22:2625 min.
 
Wilanowska22:2827 min.
 
Przemyska22:2928 min.
 
Płocka22:3029 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:3231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy