Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo18:28
Helska18:30
Osiedle Wejhera18:32
Gospody18:33
Pomorska - Osiedle18:34
Subisława18:36
Opacka18:38
Oliwa18:40
Obrońców Westerplatte18:41
Derdowskiego18:42
Tetmajera18:43
Bażyńskiego18:44
Uniwersytet18:45
Strzyża PKM18:47
Zajezdnia18:48
Zamenhofa18:49
Wojska Polskiego18:50
Galeria Bałtycka18:52
Klonowa18:54
Jaśkowa Dolina
 
18:56
0 min.
 
Miszewskiego18:582 min.
 
Politechnika18:593 min.
 
Opera Bałtycka19:015 min.
 
Traugutta19:037 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:048 min.
 
Chodowieckiego19:059 min.
 
Brama Oliwska19:0610 min.
 
Dworzec Główny19:0812 min.
 
Brama Wyżynna19:1014 min.
 
Śródmieście SKM19:1216 min.
 
Pohulanka19:1418 min.
 
Odrzańska19:1519 min.
 
Chałubińskiego19:1721 min.
 
Sikorskiego19:1822 min.
 
Cieszyńskiego19:2024 min.
 
Cebertowicza19:2125 min.
 
Wilanowska19:2327 min.
 
Przemyska19:2428 min.
 
Płocka19:2529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy