Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo15:17
Helska15:19
Osiedle Wejhera15:21
Gospody15:22
Pomorska - Osiedle15:23
Subisława15:25
Opacka15:27
Oliwa15:29
Obrońców Westerplatte15:30
Derdowskiego15:31
Tetmajera15:32
Bażyńskiego15:33
Uniwersytet15:34
Strzyża PKM15:36
Zajezdnia15:37
Zamenhofa15:38
Wojska Polskiego15:39
Galeria Bałtycka15:41
Klonowa15:43
Jaśkowa Dolina
 
15:45
0 min.
 
Miszewskiego15:472 min.
 
Politechnika15:483 min.
 
Opera Bałtycka15:505 min.
 
Traugutta15:527 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:538 min.
 
Chodowieckiego15:549 min.
 
Brama Oliwska15:5510 min.
 
Dworzec Główny15:5712 min.
 
Brama Wyżynna15:5914 min.
 
Śródmieście SKM16:0116 min.
 
Pohulanka16:0318 min.
 
Odrzańska16:0419 min.
 
Chałubińskiego16:0621 min.
 
Sikorskiego16:0722 min.
 
Cieszyńskiego16:0924 min.
 
Cebertowicza16:1025 min.
 
Wilanowska16:1227 min.
 
Przemyska16:1328 min.
 
Płocka16:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy