Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:07
Helska14:09
Osiedle Wejhera14:11
Gospody14:12
Pomorska - Osiedle14:13
Subisława14:15
Opacka14:17
Oliwa14:19
Obrońców Westerplatte14:20
Derdowskiego14:21
Tetmajera14:22
Bażyńskiego14:23
Uniwersytet14:24
Strzyża PKM14:26
Zajezdnia14:27
Zamenhofa14:28
Wojska Polskiego14:29
Galeria Bałtycka14:31
Klonowa14:33
Jaśkowa Dolina
 
14:35
0 min.
 
Miszewskiego14:372 min.
 
Politechnika14:383 min.
 
Opera Bałtycka14:405 min.
 
Traugutta14:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:438 min.
 
Chodowieckiego14:449 min.
 
Brama Oliwska14:4510 min.
 
Dworzec Główny14:4712 min.
 
Brama Wyżynna14:4914 min.
 
Śródmieście SKM14:5116 min.
 
Pohulanka14:5318 min.
 
Odrzańska14:5419 min.
 
Chałubińskiego14:5621 min.
 
Sikorskiego14:5722 min.
 
Cieszyńskiego14:5924 min.
 
Cebertowicza15:0025 min.
 
Wilanowska15:0227 min.
 
Przemyska15:0328 min.
 
Płocka15:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy