Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo13:57
Helska13:59
Osiedle Wejhera14:01
Gospody14:02
Pomorska - Osiedle14:03
Subisława14:05
Opacka14:07
Oliwa14:09
Obrońców Westerplatte14:10
Derdowskiego14:11
Tetmajera14:12
Bażyńskiego14:13
Uniwersytet14:14
Strzyża PKM14:16
Zajezdnia14:17
Zamenhofa14:18
Wojska Polskiego14:19
Galeria Bałtycka14:21
Klonowa14:23
Jaśkowa Dolina
 
14:25
0 min.
 
Miszewskiego14:272 min.
 
Politechnika14:283 min.
 
Opera Bałtycka14:305 min.
 
Traugutta14:327 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:338 min.
 
Chodowieckiego14:349 min.
 
Brama Oliwska14:3510 min.
 
Dworzec Główny14:3712 min.
 
Brama Wyżynna14:3914 min.
 
Śródmieście SKM14:4116 min.
 
Pohulanka14:4318 min.
 
Odrzańska14:4419 min.
 
Chałubińskiego14:4621 min.
 
Sikorskiego14:4722 min.
 
Cieszyńskiego14:4924 min.
 
Cebertowicza14:5025 min.
 
Wilanowska14:5227 min.
 
Przemyska14:5328 min.
 
Płocka14:5429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy