Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo12:28
Helska12:30
Osiedle Wejhera12:32
Gospody12:33
Pomorska - Osiedle12:34
Subisława12:36
Opacka12:38
Oliwa12:40
Obrońców Westerplatte12:41
Derdowskiego12:42
Tetmajera12:43
Bażyńskiego12:44
Uniwersytet12:45
Strzyża PKM12:47
Zajezdnia12:48
Zamenhofa12:49
Wojska Polskiego12:50
Galeria Bałtycka12:52
Klonowa12:54
Jaśkowa Dolina
 
12:56
0 min.
 
Miszewskiego12:582 min.
 
Politechnika12:593 min.
 
Opera Bałtycka13:015 min.
 
Traugutta13:037 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:048 min.
 
Chodowieckiego13:059 min.
 
Brama Oliwska13:0610 min.
 
Dworzec Główny13:0812 min.
 
Brama Wyżynna13:1014 min.
 
Śródmieście SKM13:1216 min.
 
Pohulanka13:1418 min.
 
Odrzańska13:1519 min.
 
Chałubińskiego13:1721 min.
 
Sikorskiego13:1822 min.
 
Cieszyńskiego13:2024 min.
 
Cebertowicza13:2125 min.
 
Wilanowska13:2327 min.
 
Przemyska13:2428 min.
 
Płocka13:2529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy