Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:08
Helska12:10
Osiedle Wejhera12:12
Gospody12:13
Pomorska - Osiedle12:14
Subisława12:16
Opacka12:18
Oliwa12:20
Obrońców Westerplatte12:21
Derdowskiego12:22
Tetmajera12:23
Bażyńskiego12:24
Uniwersytet12:25
Strzyża PKM12:27
Zajezdnia12:28
Zamenhofa12:29
Wojska Polskiego12:30
Galeria Bałtycka12:32
Klonowa12:34
Jaśkowa Dolina
 
12:36
0 min.
 
Miszewskiego12:382 min.
 
Politechnika12:393 min.
 
Opera Bałtycka12:415 min.
 
Traugutta12:437 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:448 min.
 
Chodowieckiego12:459 min.
 
Brama Oliwska12:4610 min.
 
Dworzec Główny12:4812 min.
 
Brama Wyżynna12:5014 min.
 
Śródmieście SKM12:5216 min.
 
Pohulanka12:5418 min.
 
Odrzańska12:5519 min.
 
Chałubińskiego12:5721 min.
 
Sikorskiego12:5822 min.
 
Cieszyńskiego13:0024 min.
 
Cebertowicza13:0125 min.
 
Wilanowska13:0327 min.
 
Przemyska13:0428 min.
 
Płocka13:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy