Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo11:28
Helska11:30
Osiedle Wejhera11:32
Gospody11:33
Pomorska - Osiedle11:34
Subisława11:36
Opacka11:38
Oliwa11:40
Obrońców Westerplatte11:41
Derdowskiego11:42
Tetmajera11:43
Bażyńskiego11:44
Uniwersytet11:45
Strzyża PKM11:47
Zajezdnia11:48
Zamenhofa11:49
Wojska Polskiego11:50
Galeria Bałtycka11:52
Klonowa11:54
Jaśkowa Dolina
 
11:56
0 min.
 
Miszewskiego11:582 min.
 
Politechnika11:593 min.
 
Opera Bałtycka12:015 min.
 
Traugutta12:037 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:048 min.
 
Chodowieckiego12:059 min.
 
Brama Oliwska12:0610 min.
 
Dworzec Główny12:0812 min.
 
Brama Wyżynna12:1014 min.
 
Śródmieście SKM12:1216 min.
 
Pohulanka12:1418 min.
 
Odrzańska12:1519 min.
 
Chałubińskiego12:1721 min.
 
Sikorskiego12:1822 min.
 
Cieszyńskiego12:2024 min.
 
Cebertowicza12:2125 min.
 
Wilanowska12:2327 min.
 
Przemyska12:2428 min.
 
Płocka12:2529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy