Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Gospody10:13
Pomorska - Osiedle10:14
Subisława10:16
Opacka10:18
Oliwa10:20
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego10:24
Uniwersytet10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia10:28
Zamenhofa10:29
Wojska Polskiego10:30
Galeria Bałtycka10:32
Klonowa10:34
Jaśkowa Dolina
 
10:36
0 min.
 
Miszewskiego10:382 min.
 
Politechnika10:393 min.
 
Opera Bałtycka10:415 min.
 
Traugutta10:437 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:448 min.
 
Chodowieckiego10:459 min.
 
Brama Oliwska10:4610 min.
 
Dworzec Główny10:4812 min.
 
Brama Wyżynna10:5014 min.
 
Śródmieście SKM10:5216 min.
 
Pohulanka10:5418 min.
 
Odrzańska10:5519 min.
 
Chałubińskiego10:5721 min.
 
Sikorskiego10:5822 min.
 
Cieszyńskiego11:0024 min.
 
Cebertowicza11:0125 min.
 
Wilanowska11:0327 min.
 
Przemyska11:0428 min.
 
Płocka11:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy