Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo09:48
Helska09:50
Osiedle Wejhera09:52
Gospody09:53
Pomorska - Osiedle09:54
Subisława09:56
Opacka09:58
Oliwa10:00
Obrońców Westerplatte10:01
Derdowskiego10:02
Tetmajera10:03
Bażyńskiego10:04
Uniwersytet10:05
Strzyża PKM10:07
Zajezdnia10:08
Zamenhofa10:09
Wojska Polskiego10:10
Galeria Bałtycka10:12
Klonowa10:14
Jaśkowa Dolina
 
10:16
0 min.
 
Miszewskiego10:182 min.
 
Politechnika10:193 min.
 
Opera Bałtycka10:215 min.
 
Traugutta10:237 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:248 min.
 
Chodowieckiego10:259 min.
 
Brama Oliwska10:2610 min.
 
Dworzec Główny10:2812 min.
 
Brama Wyżynna10:3014 min.
 
Śródmieście SKM10:3216 min.
 
Pohulanka10:3418 min.
 
Odrzańska10:3519 min.
 
Chałubińskiego10:3721 min.
 
Sikorskiego10:3822 min.
 
Cieszyńskiego10:4024 min.
 
Cebertowicza10:4125 min.
 
Wilanowska10:4327 min.
 
Przemyska10:4428 min.
 
Płocka10:4529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:4731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy