Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo08:48
Helska08:50
Osiedle Wejhera08:52
Gospody08:53
Pomorska - Osiedle08:54
Subisława08:56
Opacka08:58
Oliwa09:00
Obrońców Westerplatte09:01
Derdowskiego09:02
Tetmajera09:03
Bażyńskiego09:04
Uniwersytet09:05
Strzyża PKM09:07
Zajezdnia09:08
Zamenhofa09:09
Wojska Polskiego09:10
Galeria Bałtycka09:12
Klonowa09:14
Jaśkowa Dolina
 
09:16
0 min.
 
Miszewskiego09:182 min.
 
Politechnika09:193 min.
 
Opera Bałtycka09:215 min.
 
Traugutta09:237 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:248 min.
 
Chodowieckiego09:259 min.
 
Brama Oliwska09:2610 min.
 
Dworzec Główny09:2812 min.
 
Brama Wyżynna09:3014 min.
 
Śródmieście SKM09:3216 min.
 
Pohulanka09:3418 min.
 
Odrzańska09:3519 min.
 
Chałubińskiego09:3721 min.
 
Sikorskiego09:3822 min.
 
Cieszyńskiego09:4024 min.
 
Cebertowicza09:4125 min.
 
Wilanowska09:4327 min.
 
Przemyska09:4428 min.
 
Płocka09:4529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy