Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo08:08
Helska08:10
Osiedle Wejhera08:12
Gospody08:13
Pomorska - Osiedle08:14
Subisława08:16
Opacka08:18
Oliwa08:20
Obrońców Westerplatte08:21
Derdowskiego08:22
Tetmajera08:23
Bażyńskiego08:24
Uniwersytet08:25
Strzyża PKM08:27
Zajezdnia08:28
Zamenhofa08:29
Wojska Polskiego08:30
Galeria Bałtycka08:32
Klonowa08:34
Jaśkowa Dolina
 
08:36
0 min.
 
Miszewskiego08:382 min.
 
Politechnika08:393 min.
 
Opera Bałtycka08:415 min.
 
Traugutta08:437 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:448 min.
 
Chodowieckiego08:459 min.
 
Brama Oliwska08:4610 min.
 
Dworzec Główny08:4812 min.
 
Brama Wyżynna08:5014 min.
 
Śródmieście SKM08:5216 min.
 
Pohulanka08:5418 min.
 
Odrzańska08:5519 min.
 
Chałubińskiego08:5721 min.
 
Sikorskiego08:5822 min.
 
Cieszyńskiego09:0024 min.
 
Cebertowicza09:0125 min.
 
Wilanowska09:0327 min.
 
Przemyska09:0428 min.
 
Płocka09:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy