Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo07:17
Helska07:19
Osiedle Wejhera07:21
Gospody07:22
Pomorska - Osiedle07:23
Subisława07:25
Opacka07:27
Oliwa07:29
Obrońców Westerplatte07:30
Derdowskiego07:31
Tetmajera07:32
Bażyńskiego07:33
Uniwersytet07:34
Strzyża PKM07:36
Zajezdnia07:37
Zamenhofa07:38
Wojska Polskiego07:39
Galeria Bałtycka07:41
Klonowa07:43
Jaśkowa Dolina
 
07:45
0 min.
 
Miszewskiego07:472 min.
 
Politechnika07:483 min.
 
Opera Bałtycka07:505 min.
 
Traugutta07:527 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:538 min.
 
Chodowieckiego07:549 min.
 
Brama Oliwska07:5510 min.
 
Dworzec Główny07:5712 min.
 
Brama Wyżynna07:5914 min.
 
Śródmieście SKM08:0116 min.
 
Pohulanka08:0318 min.
 
Odrzańska08:0419 min.
 
Chałubińskiego08:0621 min.
 
Sikorskiego08:0722 min.
 
Cieszyńskiego08:0924 min.
 
Cebertowicza08:1025 min.
 
Wilanowska08:1227 min.
 
Przemyska08:1328 min.
 
Płocka08:1429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy