Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo20:08
Helska20:10
Osiedle Wejhera20:12
Gospody20:13
Pomorska - Osiedle20:14
Subisława20:16
Opacka20:18
Oliwa20:20
Obrońców Westerplatte20:21
Derdowskiego20:22
Tetmajera20:23
Bażyńskiego20:24
Uniwersytet20:25
Strzyża PKM20:27
Zajezdnia20:28
Zamenhofa20:29
Wojska Polskiego20:30
Galeria Bałtycka20:32
Klonowa20:33
Jaśkowa Dolina
 
20:35
0 min.
 
Miszewskiego20:372 min.
 
Politechnika20:383 min.
 
Opera Bałtycka20:405 min.
 
Traugutta20:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:438 min.
 
Chodowieckiego20:449 min.
 
Brama Oliwska20:4510 min.
 
Dworzec Główny20:4712 min.
 
Brama Wyżynna20:4914 min.
 
Śródmieście SKM20:5116 min.
 
Pohulanka20:5318 min.
 
Odrzańska20:5419 min.
 
Chałubińskiego20:5621 min.
 
Sikorskiego20:5722 min.
 
Cieszyńskiego20:5924 min.
 
Cebertowicza21:0025 min.
 
Wilanowska21:0227 min.
 
Przemyska21:0328 min.
 
Płocka21:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy