Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo17:48
Helska17:50
Osiedle Wejhera17:52
Gospody17:53
Pomorska - Osiedle17:54
Subisława17:56
Opacka17:58
Oliwa18:00
Obrońców Westerplatte18:01
Derdowskiego18:02
Tetmajera18:03
Bażyńskiego18:04
Uniwersytet18:05
Strzyża PKM18:07
Zajezdnia18:08
Zamenhofa18:09
Wojska Polskiego18:10
Galeria Bałtycka18:12
Klonowa18:13
Jaśkowa Dolina
 
18:15
0 min.
 
Miszewskiego18:172 min.
 
Politechnika18:183 min.
 
Opera Bałtycka18:205 min.
 
Traugutta18:227 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:238 min.
 
Chodowieckiego18:249 min.
 
Brama Oliwska18:2510 min.
 
Dworzec Główny18:2712 min.
 
Brama Wyżynna18:2914 min.
 
Śródmieście SKM18:3116 min.
 
Pohulanka18:3318 min.
 
Odrzańska18:3419 min.
 
Chałubińskiego18:3621 min.
 
Sikorskiego18:3722 min.
 
Cieszyńskiego18:3924 min.
 
Cebertowicza18:4025 min.
 
Wilanowska18:4227 min.
 
Przemyska18:4328 min.
 
Płocka18:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy