Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo17:28
Helska17:30
Osiedle Wejhera17:32
Gospody17:33
Pomorska - Osiedle17:34
Subisława17:36
Opacka17:38
Oliwa17:40
Obrońców Westerplatte17:41
Derdowskiego17:42
Tetmajera17:43
Bażyńskiego17:44
Uniwersytet17:45
Strzyża PKM17:47
Zajezdnia17:48
Zamenhofa17:49
Wojska Polskiego17:50
Galeria Bałtycka17:52
Klonowa17:53
Jaśkowa Dolina
 
17:55
0 min.
 
Miszewskiego17:572 min.
 
Politechnika17:583 min.
 
Opera Bałtycka18:005 min.
 
Traugutta18:027 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:038 min.
 
Chodowieckiego18:049 min.
 
Brama Oliwska18:0510 min.
 
Dworzec Główny18:0712 min.
 
Brama Wyżynna18:0914 min.
 
Śródmieście SKM18:1116 min.
 
Pohulanka18:1318 min.
 
Odrzańska18:1419 min.
 
Chałubińskiego18:1621 min.
 
Sikorskiego18:1722 min.
 
Cieszyńskiego18:1924 min.
 
Cebertowicza18:2025 min.
 
Wilanowska18:2227 min.
 
Przemyska18:2328 min.
 
Płocka18:2429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:2631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy