Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo15:08
Helska15:10
Osiedle Wejhera15:12
Gospody15:13
Pomorska - Osiedle15:14
Subisława15:16
Opacka15:18
Oliwa15:20
Obrońców Westerplatte15:21
Derdowskiego15:22
Tetmajera15:23
Bażyńskiego15:24
Uniwersytet15:25
Strzyża PKM15:27
Zajezdnia15:28
Zamenhofa15:29
Wojska Polskiego15:30
Galeria Bałtycka15:32
Klonowa15:33
Jaśkowa Dolina
 
15:35
0 min.
 
Miszewskiego15:372 min.
 
Politechnika15:383 min.
 
Opera Bałtycka15:405 min.
 
Traugutta15:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:438 min.
 
Chodowieckiego15:449 min.
 
Brama Oliwska15:4510 min.
 
Dworzec Główny15:4712 min.
 
Brama Wyżynna15:4914 min.
 
Śródmieście SKM15:5116 min.
 
Pohulanka15:5318 min.
 
Odrzańska15:5419 min.
 
Chałubińskiego15:5621 min.
 
Sikorskiego15:5722 min.
 
Cieszyńskiego15:5924 min.
 
Cebertowicza16:0025 min.
 
Wilanowska16:0227 min.
 
Przemyska16:0328 min.
 
Płocka16:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy