Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo13:08
Helska13:10
Osiedle Wejhera13:12
Gospody13:13
Pomorska - Osiedle13:14
Subisława13:16
Opacka13:18
Oliwa13:20
Obrońców Westerplatte13:21
Derdowskiego13:22
Tetmajera13:23
Bażyńskiego13:24
Uniwersytet13:25
Strzyża PKM13:27
Zajezdnia13:28
Zamenhofa13:29
Wojska Polskiego13:30
Galeria Bałtycka13:32
Klonowa13:33
Jaśkowa Dolina
 
13:35
0 min.
 
Miszewskiego13:372 min.
 
Politechnika13:383 min.
 
Opera Bałtycka13:405 min.
 
Traugutta13:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:438 min.
 
Chodowieckiego13:449 min.
 
Brama Oliwska13:4510 min.
 
Dworzec Główny13:4712 min.
 
Brama Wyżynna13:4914 min.
 
Śródmieście SKM13:5116 min.
 
Pohulanka13:5318 min.
 
Odrzańska13:5419 min.
 
Chałubińskiego13:5621 min.
 
Sikorskiego13:5722 min.
 
Cieszyńskiego13:5924 min.
 
Cebertowicza14:0025 min.
 
Wilanowska14:0227 min.
 
Przemyska14:0328 min.
 
Płocka14:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy