Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Gospody10:13
Pomorska - Osiedle10:14
Subisława10:16
Opacka10:18
Oliwa10:20
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego10:24
Uniwersytet10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia10:28
Zamenhofa10:29
Wojska Polskiego10:30
Galeria Bałtycka10:32
Klonowa10:33
Jaśkowa Dolina
 
10:35
0 min.
 
Miszewskiego10:372 min.
 
Politechnika10:383 min.
 
Opera Bałtycka10:405 min.
 
Traugutta10:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:438 min.
 
Chodowieckiego10:449 min.
 
Brama Oliwska10:4510 min.
 
Dworzec Główny10:4712 min.
 
Brama Wyżynna10:4914 min.
 
Śródmieście SKM10:5116 min.
 
Pohulanka10:5318 min.
 
Odrzańska10:5419 min.
 
Chałubińskiego10:5621 min.
 
Sikorskiego10:5722 min.
 
Cieszyńskiego10:5924 min.
 
Cebertowicza11:0025 min.
 
Wilanowska11:0227 min.
 
Przemyska11:0328 min.
 
Płocka11:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy