Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo07:05
Helska07:07
Osiedle Wejhera07:08
Gospody07:09
Pomorska - Osiedle07:10
Subisława07:12
Opacka07:14
Oliwa07:16
Obrońców Westerplatte07:17
Derdowskiego07:18
Tetmajera07:19
Bażyńskiego07:20
Uniwersytet07:21
Strzyża PKM07:23
Zajezdnia07:24
Zamenhofa07:25
Wojska Polskiego07:26
Galeria Bałtycka07:28
Klonowa07:29
Jaśkowa Dolina
 
07:31
0 min.
 
Miszewskiego07:332 min.
 
Politechnika07:343 min.
 
Opera Bałtycka07:365 min.
 
Traugutta07:387 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:398 min.
 
Chodowieckiego07:409 min.
 
Brama Oliwska07:4110 min.
 
Dworzec Główny07:4312 min.
 
Brama Wyżynna07:4514 min.
 
Śródmieście SKM07:4716 min.
 
Pohulanka07:4918 min.
 
Odrzańska07:5019 min.
 
Chałubińskiego07:5221 min.
 
Sikorskiego07:5322 min.
 
Cieszyńskiego07:5524 min.
 
Cebertowicza07:5625 min.
 
Wilanowska07:5827 min.
 
Przemyska07:5928 min.
 
Płocka08:0029 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:0231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy