Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:07
Helska06:09
Osiedle Wejhera06:11
Gospody06:12
Pomorska - Osiedle06:13
Subisława06:15
Opacka06:17
Oliwa06:19
Obrońców Westerplatte06:20
Derdowskiego06:21
Tetmajera06:22
Bażyńskiego06:23
Uniwersytet06:24
Strzyża PKM06:26
Zajezdnia06:27
Zamenhofa06:28
Wojska Polskiego06:29
Galeria Bałtycka06:31
Klonowa06:33
Jaśkowa Dolina
 
06:35
0 min.
 
Miszewskiego06:372 min.
 
Politechnika06:383 min.
 
Opera Bałtycka06:405 min.
 
Traugutta06:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:438 min.
 
Chodowieckiego06:449 min.
 
Brama Oliwska06:4510 min.
 
Dworzec Główny06:4712 min.
 
Brama Wyżynna06:4914 min.
 
Śródmieście SKM06:5116 min.
 
Pohulanka06:5318 min.
 
Odrzańska06:5419 min.
 
Chałubińskiego06:5621 min.
 
Sikorskiego06:5722 min.
 
Cieszyńskiego06:5924 min.
 
Cebertowicza07:0025 min.
 
Wilanowska07:0227 min.
 
Przemyska07:0328 min.
 
Płocka07:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy