Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo19:48
Helska19:50
Osiedle Wejhera19:52
Gospody19:53
Pomorska - Osiedle19:54
Subisława19:56
Opacka19:58
Oliwa20:00
Obrońców Westerplatte20:01
Derdowskiego20:02
Tetmajera20:03
Bażyńskiego20:04
Uniwersytet20:05
Strzyża PKM20:07
Zajezdnia20:08
Zamenhofa20:09
Wojska Polskiego20:10
Galeria Bałtycka20:12
Klonowa20:13
Jaśkowa Dolina
 
20:15
0 min.
 
Miszewskiego20:172 min.
 
Politechnika20:183 min.
 
Opera Bałtycka20:205 min.
 
Traugutta20:227 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:238 min.
 
Chodowieckiego20:249 min.
 
Brama Oliwska20:2510 min.
 
Dworzec Główny20:2712 min.
 
Brama Wyżynna20:2914 min.
 
Śródmieście SKM20:3116 min.
 
Pohulanka20:3318 min.
 
Odrzańska20:3419 min.
 
Chałubińskiego20:3621 min.
 
Sikorskiego20:3722 min.
 
Cieszyńskiego20:3924 min.
 
Cebertowicza20:4025 min.
 
Wilanowska20:4227 min.
 
Przemyska20:4328 min.
 
Płocka20:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy