Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo19:28
Helska19:30
Osiedle Wejhera19:32
Gospody19:33
Pomorska - Osiedle19:34
Subisława19:36
Opacka19:38
Oliwa19:40
Obrońców Westerplatte19:41
Derdowskiego19:42
Tetmajera19:43
Bażyńskiego19:44
Uniwersytet19:45
Strzyża PKM19:47
Zajezdnia19:48
Zamenhofa19:49
Wojska Polskiego19:50
Galeria Bałtycka19:52
Klonowa19:53
Jaśkowa Dolina
 
19:55
0 min.
 
Miszewskiego19:572 min.
 
Politechnika19:583 min.
 
Opera Bałtycka20:005 min.
 
Traugutta20:027 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:038 min.
 
Chodowieckiego20:049 min.
 
Brama Oliwska20:0510 min.
 
Dworzec Główny20:0712 min.
 
Brama Wyżynna20:0914 min.
 
Śródmieście SKM20:1116 min.
 
Pohulanka20:1318 min.
 
Odrzańska20:1419 min.
 
Chałubińskiego20:1621 min.
 
Sikorskiego20:1722 min.
 
Cieszyńskiego20:1924 min.
 
Cebertowicza20:2025 min.
 
Wilanowska20:2227 min.
 
Przemyska20:2328 min.
 
Płocka20:2429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy