Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo19:08
Helska19:10
Osiedle Wejhera19:12
Gospody19:13
Pomorska - Osiedle19:14
Subisława19:16
Opacka19:18
Oliwa19:20
Obrońców Westerplatte19:21
Derdowskiego19:22
Tetmajera19:23
Bażyńskiego19:24
Uniwersytet19:25
Strzyża PKM19:27
Zajezdnia19:28
Zamenhofa19:29
Wojska Polskiego19:30
Galeria Bałtycka19:32
Klonowa19:33
Jaśkowa Dolina
 
19:35
0 min.
 
Miszewskiego19:372 min.
 
Politechnika19:383 min.
 
Opera Bałtycka19:405 min.
 
Traugutta19:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:438 min.
 
Chodowieckiego19:449 min.
 
Brama Oliwska19:4510 min.
 
Dworzec Główny19:4712 min.
 
Brama Wyżynna19:4914 min.
 
Śródmieście SKM19:5116 min.
 
Pohulanka19:5318 min.
 
Odrzańska19:5419 min.
 
Chałubińskiego19:5621 min.
 
Sikorskiego19:5722 min.
 
Cieszyńskiego19:5924 min.
 
Cebertowicza20:0025 min.
 
Wilanowska20:0227 min.
 
Przemyska20:0328 min.
 
Płocka20:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy