Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Derdowskiego17:22
Tetmajera17:23
Bażyńskiego17:24
Uniwersytet17:25
Strzyża PKM17:27
Zajezdnia17:28
Zamenhofa17:29
Wojska Polskiego17:30
Galeria Bałtycka17:32
Klonowa17:33
Jaśkowa Dolina
 
17:35
0 min.
 
Miszewskiego17:372 min.
 
Politechnika17:383 min.
 
Opera Bałtycka17:405 min.
 
Traugutta17:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:438 min.
 
Chodowieckiego17:449 min.
 
Brama Oliwska17:4510 min.
 
Dworzec Główny17:4712 min.
 
Brama Wyżynna17:4914 min.
 
Śródmieście SKM17:5116 min.
 
Pohulanka17:5318 min.
 
Odrzańska17:5419 min.
 
Chałubińskiego17:5621 min.
 
Sikorskiego17:5722 min.
 
Cieszyńskiego17:5924 min.
 
Cebertowicza18:0025 min.
 
Wilanowska18:0227 min.
 
Przemyska18:0328 min.
 
Płocka18:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy