Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo16:08
Helska16:10
Osiedle Wejhera16:12
Gospody16:13
Pomorska - Osiedle16:14
Subisława16:16
Opacka16:18
Oliwa16:20
Obrońców Westerplatte16:21
Derdowskiego16:22
Tetmajera16:23
Bażyńskiego16:24
Uniwersytet16:25
Strzyża PKM16:27
Zajezdnia16:28
Zamenhofa16:29
Wojska Polskiego16:30
Galeria Bałtycka16:32
Klonowa16:33
Jaśkowa Dolina
 
16:35
0 min.
 
Miszewskiego16:372 min.
 
Politechnika16:383 min.
 
Opera Bałtycka16:405 min.
 
Traugutta16:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:438 min.
 
Chodowieckiego16:449 min.
 
Brama Oliwska16:4510 min.
 
Dworzec Główny16:4712 min.
 
Brama Wyżynna16:4914 min.
 
Śródmieście SKM16:5116 min.
 
Pohulanka16:5318 min.
 
Odrzańska16:5419 min.
 
Chałubińskiego16:5621 min.
 
Sikorskiego16:5722 min.
 
Cieszyńskiego16:5924 min.
 
Cebertowicza17:0025 min.
 
Wilanowska17:0227 min.
 
Przemyska17:0328 min.
 
Płocka17:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy