Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo15:48
Helska15:50
Osiedle Wejhera15:52
Gospody15:53
Pomorska - Osiedle15:54
Subisława15:56
Opacka15:58
Oliwa16:00
Obrońców Westerplatte16:01
Derdowskiego16:02
Tetmajera16:03
Bażyńskiego16:04
Uniwersytet16:05
Strzyża PKM16:07
Zajezdnia16:08
Zamenhofa16:09
Wojska Polskiego16:10
Galeria Bałtycka16:12
Klonowa16:13
Jaśkowa Dolina
 
16:15
0 min.
 
Miszewskiego16:172 min.
 
Politechnika16:183 min.
 
Opera Bałtycka16:205 min.
 
Traugutta16:227 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:238 min.
 
Chodowieckiego16:249 min.
 
Brama Oliwska16:2510 min.
 
Dworzec Główny16:2712 min.
 
Brama Wyżynna16:2914 min.
 
Śródmieście SKM16:3116 min.
 
Pohulanka16:3318 min.
 
Odrzańska16:3419 min.
 
Chałubińskiego16:3621 min.
 
Sikorskiego16:3722 min.
 
Cieszyńskiego16:3924 min.
 
Cebertowicza16:4025 min.
 
Wilanowska16:4227 min.
 
Przemyska16:4328 min.
 
Płocka16:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy