Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:08
Helska14:10
Osiedle Wejhera14:12
Gospody14:13
Pomorska - Osiedle14:14
Subisława14:16
Opacka14:18
Oliwa14:20
Obrońców Westerplatte14:21
Derdowskiego14:22
Tetmajera14:23
Bażyńskiego14:24
Uniwersytet14:25
Strzyża PKM14:27
Zajezdnia14:28
Zamenhofa14:29
Wojska Polskiego14:30
Galeria Bałtycka14:32
Klonowa14:33
Jaśkowa Dolina
 
14:35
0 min.
 
Miszewskiego14:372 min.
 
Politechnika14:383 min.
 
Opera Bałtycka14:405 min.
 
Traugutta14:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:438 min.
 
Chodowieckiego14:449 min.
 
Brama Oliwska14:4510 min.
 
Dworzec Główny14:4712 min.
 
Brama Wyżynna14:4914 min.
 
Śródmieście SKM14:5116 min.
 
Pohulanka14:5318 min.
 
Odrzańska14:5419 min.
 
Chałubińskiego14:5621 min.
 
Sikorskiego14:5722 min.
 
Cieszyńskiego14:5924 min.
 
Cebertowicza15:0025 min.
 
Wilanowska15:0227 min.
 
Przemyska15:0328 min.
 
Płocka15:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy