Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:48
Helska12:50
Osiedle Wejhera12:52
Gospody12:53
Pomorska - Osiedle12:54
Subisława12:56
Opacka12:58
Oliwa13:00
Obrońców Westerplatte13:01
Derdowskiego13:02
Tetmajera13:03
Bażyńskiego13:04
Uniwersytet13:05
Strzyża PKM13:07
Zajezdnia13:08
Zamenhofa13:09
Wojska Polskiego13:10
Galeria Bałtycka13:12
Klonowa13:13
Jaśkowa Dolina
 
13:15
0 min.
 
Miszewskiego13:172 min.
 
Politechnika13:183 min.
 
Opera Bałtycka13:205 min.
 
Traugutta13:227 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:238 min.
 
Chodowieckiego13:249 min.
 
Brama Oliwska13:2510 min.
 
Dworzec Główny13:2712 min.
 
Brama Wyżynna13:2914 min.
 
Śródmieście SKM13:3116 min.
 
Pohulanka13:3318 min.
 
Odrzańska13:3419 min.
 
Chałubińskiego13:3621 min.
 
Sikorskiego13:3722 min.
 
Cieszyńskiego13:3924 min.
 
Cebertowicza13:4025 min.
 
Wilanowska13:4227 min.
 
Przemyska13:4328 min.
 
Płocka13:4429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy