Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo11:28
Helska11:30
Osiedle Wejhera11:32
Gospody11:33
Pomorska - Osiedle11:34
Subisława11:36
Opacka11:38
Oliwa11:40
Obrońców Westerplatte11:41
Derdowskiego11:42
Tetmajera11:43
Bażyńskiego11:44
Uniwersytet11:45
Strzyża PKM11:47
Zajezdnia11:48
Zamenhofa11:49
Wojska Polskiego11:50
Galeria Bałtycka11:52
Klonowa11:53
Jaśkowa Dolina
 
11:55
0 min.
 
Miszewskiego11:572 min.
 
Politechnika11:583 min.
 
Opera Bałtycka12:005 min.
 
Traugutta12:027 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:038 min.
 
Chodowieckiego12:049 min.
 
Brama Oliwska12:0510 min.
 
Dworzec Główny12:0712 min.
 
Brama Wyżynna12:0914 min.
 
Śródmieście SKM12:1116 min.
 
Pohulanka12:1318 min.
 
Odrzańska12:1419 min.
 
Chałubińskiego12:1621 min.
 
Sikorskiego12:1722 min.
 
Cieszyńskiego12:1924 min.
 
Cebertowicza12:2025 min.
 
Wilanowska12:2227 min.
 
Przemyska12:2328 min.
 
Płocka12:2429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy