Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo05:37
Helska05:39
Osiedle Wejhera05:41
Gospody05:42
Pomorska - Osiedle05:43
Subisława05:45
Opacka05:47
Oliwa05:49
Obrońców Westerplatte05:50
Derdowskiego05:51
Tetmajera05:52
Bażyńskiego05:53
Uniwersytet05:54
Strzyża PKM05:56
Zajezdnia05:57
Zamenhofa05:58
Wojska Polskiego05:59
Galeria Bałtycka06:01
Klonowa06:03
Jaśkowa Dolina
 
06:05
0 min.
 
Miszewskiego06:072 min.
 
Politechnika06:083 min.
 
Opera Bałtycka06:105 min.
 
Traugutta06:127 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:138 min.
 
Chodowieckiego06:149 min.
 
Brama Oliwska06:1510 min.
 
Dworzec Główny06:1712 min.
 
Brama Wyżynna06:1914 min.
 
Śródmieście SKM06:2116 min.
 
Pohulanka06:2318 min.
 
Odrzańska06:2419 min.
 
Chałubińskiego06:2621 min.
 
Sikorskiego06:2722 min.
 
Cieszyńskiego06:2924 min.
 
Cebertowicza06:3025 min.
 
Wilanowska06:3227 min.
 
Przemyska06:3328 min.
 
Płocka06:3429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:3631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy