Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo08:08
Helska08:10
Osiedle Wejhera08:12
Gospody08:13
Pomorska - Osiedle08:14
Subisława08:16
Opacka08:18
Oliwa08:20
Obrońców Westerplatte08:21
Derdowskiego08:22
Tetmajera08:23
Bażyńskiego08:24
Uniwersytet08:25
Strzyża PKM08:27
Zajezdnia08:28
Zamenhofa08:29
Wojska Polskiego08:30
Galeria Bałtycka08:32
Klonowa08:33
Jaśkowa Dolina
 
08:35
0 min.
 
Miszewskiego08:372 min.
 
Politechnika08:383 min.
 
Opera Bałtycka08:405 min.
 
Traugutta08:427 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:438 min.
 
Chodowieckiego08:449 min.
 
Brama Oliwska08:4510 min.
 
Dworzec Główny08:4712 min.
 
Brama Wyżynna08:4914 min.
 
Śródmieście SKM08:5116 min.
 
Pohulanka08:5318 min.
 
Odrzańska08:5419 min.
 
Chałubińskiego08:5621 min.
 
Sikorskiego08:5722 min.
 
Cieszyńskiego08:5924 min.
 
Cebertowicza09:0025 min.
 
Wilanowska09:0227 min.
 
Przemyska09:0328 min.
 
Płocka09:0429 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:0631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy