Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo07:09
Helska07:11
Osiedle Wejhera07:13
Gospody07:14
Pomorska - Osiedle07:15
Subisława07:17
Opacka07:19
Oliwa07:21
Obrońców Westerplatte07:22
Derdowskiego07:23
Tetmajera07:24
Bażyńskiego07:25
Uniwersytet07:26
Strzyża PKM07:28
Zajezdnia07:29
Zamenhofa07:30
Wojska Polskiego07:31
Galeria Bałtycka07:33
Klonowa07:34
Jaśkowa Dolina
 
07:36
0 min.
 
Miszewskiego07:382 min.
 
Politechnika07:393 min.
 
Opera Bałtycka07:415 min.
 
Traugutta07:437 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:448 min.
 
Chodowieckiego07:459 min.
 
Brama Oliwska07:4610 min.
 
Dworzec Główny07:4812 min.
 
Brama Wyżynna07:5014 min.
 
Śródmieście SKM07:5216 min.
 
Pohulanka07:5418 min.
 
Odrzańska07:5519 min.
 
Chałubińskiego07:5721 min.
 
Sikorskiego07:5822 min.
 
Cieszyńskiego08:0024 min.
 
Cebertowicza08:0125 min.
 
Wilanowska08:0327 min.
 
Przemyska08:0428 min.
 
Płocka08:0529 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy