Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:08
Gospody21:09
Pomorska - Osiedle21:10
Subisława21:12
Opacka21:14
Oliwa21:16
Obrońców Westerplatte21:17
Derdowskiego21:18
Tetmajera21:19
Bażyńskiego21:20
Uniwersytet21:21
Strzyża PKM21:23
Zajezdnia21:24
Zamenhofa21:25
Wojska Polskiego21:26
Galeria Bałtycka
 
21:28
0 min.
 
Klonowa21:291 min.
 
Jaśkowa Dolina21:313 min.
 
Miszewskiego21:335 min.
 
Politechnika21:346 min.
 
Opera Bałtycka21:368 min.
 
Traugutta21:3810 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:3911 min.
 
Chodowieckiego21:4012 min.
 
Brama Oliwska21:4113 min.
 
Dworzec Główny21:4315 min.
 
Brama Wyżynna21:4517 min.
 
Śródmieście SKM21:4719 min.
 
Pohulanka21:4921 min.
 
Odrzańska21:5022 min.
 
Chałubińskiego21:5224 min.
 
Sikorskiego21:5325 min.
 
Cieszyńskiego21:5527 min.
 
Cebertowicza21:5628 min.
 
Wilanowska21:5830 min.
 
Przemyska21:5931 min.
 
Płocka22:0032 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:0234 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy