Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo15:17
Helska15:19
Osiedle Wejhera15:21
Gospody15:22
Pomorska - Osiedle15:23
Subisława15:25
Opacka15:27
Oliwa15:29
Obrońców Westerplatte15:30
Derdowskiego15:31
Tetmajera15:32
Bażyńskiego15:33
Uniwersytet15:34
Strzyża PKM15:36
Zajezdnia15:37
Zamenhofa15:38
Wojska Polskiego15:39
Galeria Bałtycka
 
15:41
0 min.
 
Klonowa15:432 min.
 
Jaśkowa Dolina15:454 min.
 
Miszewskiego15:476 min.
 
Politechnika15:487 min.
 
Opera Bałtycka15:509 min.
 
Traugutta15:5211 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5312 min.
 
Chodowieckiego15:5413 min.
 
Brama Oliwska15:5514 min.
 
Dworzec Główny15:5716 min.
 
Brama Wyżynna15:5918 min.
 
Śródmieście SKM16:0120 min.
 
Pohulanka16:0322 min.
 
Odrzańska16:0423 min.
 
Chałubińskiego16:0625 min.
 
Sikorskiego16:0726 min.
 
Cieszyńskiego16:0928 min.
 
Cebertowicza16:1029 min.
 
Wilanowska16:1231 min.
 
Przemyska16:1332 min.
 
Płocka16:1433 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:1635 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy