Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo20:08
Helska20:10
Osiedle Wejhera20:12
Gospody20:13
Pomorska - Osiedle20:14
Subisława20:16
Opacka20:18
Oliwa20:20
Obrońców Westerplatte20:21
Derdowskiego20:22
Tetmajera20:23
Bażyńskiego20:24
Uniwersytet20:25
Strzyża PKM20:27
Zajezdnia20:28
Zamenhofa20:29
Wojska Polskiego20:30
Galeria Bałtycka
 
20:32
0 min.
 
Klonowa20:331 min.
 
Jaśkowa Dolina20:353 min.
 
Miszewskiego20:375 min.
 
Politechnika20:386 min.
 
Opera Bałtycka20:408 min.
 
Traugutta20:4210 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:4311 min.
 
Chodowieckiego20:4412 min.
 
Brama Oliwska20:4513 min.
 
Dworzec Główny20:4715 min.
 
Brama Wyżynna20:4917 min.
 
Śródmieście SKM20:5119 min.
 
Pohulanka20:5321 min.
 
Odrzańska20:5422 min.
 
Chałubińskiego20:5624 min.
 
Sikorskiego20:5725 min.
 
Cieszyńskiego20:5927 min.
 
Cebertowicza21:0028 min.
 
Wilanowska21:0230 min.
 
Przemyska21:0331 min.
 
Płocka21:0432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:0634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy