Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo19:08
Helska19:10
Osiedle Wejhera19:12
Gospody19:13
Pomorska - Osiedle19:14
Subisława19:16
Opacka19:18
Oliwa19:20
Obrońców Westerplatte19:21
Derdowskiego19:22
Tetmajera19:23
Bażyńskiego19:24
Uniwersytet19:25
Strzyża PKM19:27
Zajezdnia19:28
Zamenhofa19:29
Wojska Polskiego19:30
Galeria Bałtycka
 
19:32
0 min.
 
Klonowa19:331 min.
 
Jaśkowa Dolina19:353 min.
 
Miszewskiego19:375 min.
 
Politechnika19:386 min.
 
Opera Bałtycka19:408 min.
 
Traugutta19:4210 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4311 min.
 
Chodowieckiego19:4412 min.
 
Brama Oliwska19:4513 min.
 
Dworzec Główny19:4715 min.
 
Brama Wyżynna19:4917 min.
 
Śródmieście SKM19:5119 min.
 
Pohulanka19:5321 min.
 
Odrzańska19:5422 min.
 
Chałubińskiego19:5624 min.
 
Sikorskiego19:5725 min.
 
Cieszyńskiego19:5927 min.
 
Cebertowicza20:0028 min.
 
Wilanowska20:0230 min.
 
Przemyska20:0331 min.
 
Płocka20:0432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:0634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy