Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo17:28
Helska17:30
Osiedle Wejhera17:32
Gospody17:33
Pomorska - Osiedle17:34
Subisława17:36
Opacka17:38
Oliwa17:40
Obrońców Westerplatte17:41
Derdowskiego17:42
Tetmajera17:43
Bażyńskiego17:44
Uniwersytet17:45
Strzyża PKM17:47
Zajezdnia17:48
Zamenhofa17:49
Wojska Polskiego17:50
Galeria Bałtycka
 
17:52
0 min.
 
Klonowa17:531 min.
 
Jaśkowa Dolina17:553 min.
 
Miszewskiego17:575 min.
 
Politechnika17:586 min.
 
Opera Bałtycka18:008 min.
 
Traugutta18:0210 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0311 min.
 
Chodowieckiego18:0412 min.
 
Brama Oliwska18:0513 min.
 
Dworzec Główny18:0715 min.
 
Brama Wyżynna18:0917 min.
 
Śródmieście SKM18:1119 min.
 
Pohulanka18:1321 min.
 
Odrzańska18:1422 min.
 
Chałubińskiego18:1624 min.
 
Sikorskiego18:1725 min.
 
Cieszyńskiego18:1927 min.
 
Cebertowicza18:2028 min.
 
Wilanowska18:2230 min.
 
Przemyska18:2331 min.
 
Płocka18:2432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:2634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy