Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo06:37
Helska06:39
Osiedle Wejhera06:41
Gospody06:42
Pomorska - Osiedle06:43
Subisława06:45
Opacka06:47
Oliwa06:49
Obrońców Westerplatte06:50
Derdowskiego06:51
Tetmajera06:52
Bażyńskiego06:53
Uniwersytet06:54
Strzyża PKM06:56
Zajezdnia06:57
Zamenhofa06:58
Wojska Polskiego06:59
Galeria Bałtycka
 
07:01
0 min.
 
Klonowa07:032 min.
 
Jaśkowa Dolina07:054 min.
 
Miszewskiego07:076 min.
 
Politechnika07:087 min.
 
Opera Bałtycka07:109 min.
 
Traugutta07:1211 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1312 min.
 
Chodowieckiego07:1413 min.
 
Brama Oliwska07:1514 min.
 
Dworzec Główny07:1716 min.
 
Brama Wyżynna07:1918 min.
 
Śródmieście SKM07:2120 min.
 
Pohulanka07:2322 min.
 
Odrzańska07:2423 min.
 
Chałubińskiego07:2625 min.
 
Sikorskiego07:2726 min.
 
Cieszyńskiego07:2928 min.
 
Cebertowicza07:3029 min.
 
Wilanowska07:3231 min.
 
Przemyska07:3332 min.
 
Płocka07:3433 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3635 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy