Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo05:05
Helska05:07
Osiedle Wejhera05:08
Gospody05:09
Pomorska - Osiedle05:10
Subisława05:12
Opacka05:14
Oliwa05:16
Obrońców Westerplatte05:17
Derdowskiego05:18
Tetmajera05:19
Bażyńskiego05:20
Uniwersytet05:21
Strzyża PKM05:23
Zajezdnia05:24
Zamenhofa05:25
Wojska Polskiego05:26
Galeria Bałtycka
 
05:28
0 min.
 
Klonowa05:291 min.
 
Jaśkowa Dolina05:313 min.
 
Miszewskiego05:335 min.
 
Politechnika05:346 min.
 
Opera Bałtycka05:368 min.
 
Traugutta05:3810 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:3911 min.
 
Chodowieckiego05:4012 min.
 
Brama Oliwska05:4113 min.
 
Dworzec Główny05:4315 min.
 
Brama Wyżynna05:4517 min.
 
Śródmieście SKM05:4719 min.
 
Pohulanka05:4921 min.
 
Odrzańska05:5022 min.
 
Chałubińskiego05:5224 min.
 
Sikorskiego05:5325 min.
 
Cieszyńskiego05:5527 min.
 
Cebertowicza05:5628 min.
 
Wilanowska05:5830 min.
 
Przemyska05:5931 min.
 
Płocka06:0032 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0234 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy