Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo18:08
Helska18:10
Osiedle Wejhera18:12
Gospody18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Subisława18:16
Opacka18:18
Oliwa18:20
Obrońców Westerplatte18:21
Derdowskiego18:22
Tetmajera18:23
Bażyńskiego18:24
Uniwersytet18:25
Strzyża PKM18:27
Zajezdnia18:28
Zamenhofa18:29
Wojska Polskiego18:30
Galeria Bałtycka
 
18:32
0 min.
 
Klonowa18:331 min.
 
Jaśkowa Dolina18:353 min.
 
Miszewskiego18:375 min.
 
Politechnika18:386 min.
 
Opera Bałtycka18:408 min.
 
Traugutta18:4210 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4311 min.
 
Chodowieckiego18:4412 min.
 
Brama Oliwska18:4513 min.
 
Dworzec Główny18:4715 min.
 
Brama Wyżynna18:4917 min.
 
Śródmieście SKM18:5119 min.
 
Pohulanka18:5321 min.
 
Odrzańska18:5422 min.
 
Chałubińskiego18:5624 min.
 
Sikorskiego18:5725 min.
 
Cieszyńskiego18:5927 min.
 
Cebertowicza19:0028 min.
 
Wilanowska19:0230 min.
 
Przemyska19:0331 min.
 
Płocka19:0432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy