Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:27
Helska16:29
Osiedle Wejhera16:31
Gospody16:32
Pomorska - Osiedle16:33
Subisława16:35
Opacka16:37
Oliwa16:39
Obrońców Westerplatte16:40
Derdowskiego16:41
Tetmajera16:42
Bażyńskiego16:43
Uniwersytet16:44
Strzyża PKM16:46
Zajezdnia
 
16:47
0 min.
 
Zamenhofa16:481 min.
 
Wojska Polskiego16:492 min.
 
Galeria Bałtycka16:514 min.
 
Klonowa16:536 min.
 
Jaśkowa Dolina16:558 min.
 
Miszewskiego16:5710 min.
 
Politechnika16:5811 min.
 
Opera Bałtycka17:0013 min.
 
Traugutta17:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0316 min.
 
Chodowieckiego17:0417 min.
 
Brama Oliwska17:0518 min.
 
Dworzec Główny17:0720 min.
 
Brama Wyżynna17:0922 min.
 
Śródmieście SKM17:1124 min.
 
Pohulanka17:1326 min.
 
Odrzańska17:1427 min.
 
Chałubińskiego17:1629 min.
 
Sikorskiego17:1730 min.
 
Cieszyńskiego17:1932 min.
 
Cebertowicza17:2033 min.
 
Wilanowska17:2235 min.
 
Przemyska17:2336 min.
 
Płocka17:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy