Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo07:27
Helska07:29
Osiedle Wejhera07:31
Gospody07:32
Pomorska - Osiedle07:33
Subisława07:35
Opacka07:37
Oliwa07:39
Obrońców Westerplatte07:40
Derdowskiego07:41
Tetmajera07:42
Bażyńskiego07:43
Uniwersytet07:44
Strzyża PKM07:46
Zajezdnia
 
07:47
0 min.
 
Zamenhofa07:481 min.
 
Wojska Polskiego07:492 min.
 
Galeria Bałtycka07:514 min.
 
Klonowa07:536 min.
 
Jaśkowa Dolina07:558 min.
 
Miszewskiego07:5710 min.
 
Politechnika07:5811 min.
 
Opera Bałtycka08:0013 min.
 
Traugutta08:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0316 min.
 
Chodowieckiego08:0417 min.
 
Brama Oliwska08:0518 min.
 
Dworzec Główny08:0720 min.
 
Brama Wyżynna08:0922 min.
 
Śródmieście SKM08:1124 min.
 
Pohulanka08:1326 min.
 
Odrzańska08:1427 min.
 
Chałubińskiego08:1629 min.
 
Sikorskiego08:1730 min.
 
Cieszyńskiego08:1932 min.
 
Cebertowicza08:2033 min.
 
Wilanowska08:2235 min.
 
Przemyska08:2336 min.
 
Płocka08:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy